Hodnocení práce

Lea a PoldyPro výběr svých nejvhodnějších nástupců v rámci projektu LVHP definoval Leopold Lahvička dvouškálový systém, do nějž jsou zaznamenávány vědecké i nevědecké úspěchy zúčastněných tříd. Výsledky solidních přírodovědných bádání jsou zaznamenávány červenou barvou. Jednotkou příslušné škály je jedno LEO. Modrou barvou jsou zaznamenávány úspěchy založené na nevědeckých faktorech (herní úspěch, prvek náhody apod.). Jednotkou této škály je jeden POLD. Lea a Poldy mohou být v průběhu projektu vzájemně směnitelné v rámci jednoho týmu, a to na základě aktuálního směnného kurzu. Dobré pořadí v tomto hodnocení zvýhodňuje daný tým v rámci dílčích projektových aktivit (jednodušší přístup k informacím prof. Lahvičky, možnost první volby experimentálních propriet apod.) a je i hlavním prostředkem pro určení nejúspěšnějšího týmu na konci projektu.Celkové hodnocení v projektu LVHP... co víc dodat.
Poslední aktualizace: Lahvičkovo Perpetuum


První akce, první bodíky... nejlepší tým má 6 bodů, druhý 5, atd...
 

Pokud jste se vrátili z Vietnamu včas a správným řešením máte 2 lea a 2 poldy, pokud pozdě a se špatným řešením, máte po jednom. A pokud jste se nevrátili vůbec máte... no ale to si domyslíte. Ajťáci si navíc vysloužili jednopoldový bonus za zpracování.


Další akce, ale mnohem větší... takže systém stejný jako u odpoledne, jen vynásobený dvěma.
 

Za každou správně zodpovězenou otázečku (v rámci tolerance) půl lea. A protože snaha se cení, tak se zaokrouhluje nahoru. Narozdíl od Hanoje, pozdní nedostávají nic - ale já vás varoval. A bonus si tentokrát vysloužili Švermíři.


Doplněné body za vyvěšené fotky pěstitelských úspěchů.
 

Tentokráte trochu jiné hodnocení akce - všechny týmy si zasloužily 2 poldy, dále "profesorské" týmy mají 6 leů a "docentské" 4 lea.


Body za obhajobu titulu - základní počet je 2 lea a 2 poldy, Ajťáci a Koumáci mají stržen pold za chybějící "technické" fotky, naopak Ostašáci a Švermíři si za zpracování vysloužili leo navíc.
 

Druhý víkend přinesl oříšek pro celkové hodnocení v podobě dvojích Ajťáků. Jejich bodové výsledky jsme tedy zprůměrovali a poté určili pořadí nově - ač se to tedy u Poldů projevilo, snad se nikdo nebude cítit ukřivděn.


Po zásluze odměněná fotodokumentace mravenčích království (fotka=leo). Bonusový Pold přidělen za týmovost při facebookovském "chodbičkovém" hlasování.
 

Odměna za milé pozdravy z prázdnin. Bonusový Pold přidělen za velký náskok v příspěvcích a týmové pojetí.


Bodíky za třetí a poslední víkendovou akci, opět přepočítané podle pořadí.
 

Jak vás za Geohru ohodnotí Kraj, to se dozvíte jinde, jak vás hodnotí prof. Lahvička, to vidíte zde.


Lea přidělená podle bodů z vědomostní části, poldy podle hledání Zvířete... akorát s poloviční váhou.
 

Ocenění pomoci s mými nebohými kostlivci... všem pomocníkům vřele děkuji.


Ocenění reportáží za chov pravěkých mazlíčků. Koumáci dodali jen fotku místo videa, ale body jsou hlavně za chovatelství a nezapomenutí.
 

Poldy za skafandr podle hodnocení Božky, Lea za výsledek testu.


Vydařenost modelů z Merkuru i Geomagu je hodnocena Ley, bonusové Poldy jsou přičítány za obzvláště vydařené ztvárnění.
 

Lea za správné odpovědi, Poldy za účast a aktivitu v této zvídavé aktivitě.


Vědecká Lea hodnotí vědeckou část, týmové Poldy pak především střelbu a fyzickou část. Všechny týmy navíc mají 2 Poldy bonus za nasazení a řádný fyzický detox.
 

Poldy přiděleny za zaslání fotky, Lea za řádné splnění zadání a uvedení polohy stromu (i důslednost je potřebná vědecká vlastnost :-).


Extra dlouhé, extra vědecké, extra náročné a proto samozřejmě s extra dávkou bodů.
 

Realizátorem projektu Labyrint vědy, her a poznání je občanské sdružení SPPolek.
Chmelařská 131, 463 11  Liberec 30
IČ: 26529874
Projekt je financován z fondů ESF a státního rozpočtu České republiky.

Copyright © 2018 Labyrint vědy, her a poznání. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.
2011 Labyrint vědy, her a poznání - Hodnocení práce.
Powered by Joomla 1.7 Templates